ZAGRAJMY WSZYSCY DO JEDNEJ BRAMKI !

• autor: http://ursus.org.pl/, 2018-02-14 08:42

ZAGRAJMY WSZYSCY DO JEDNEJ BRAMKI

TRAKTORKI.TV – tym razem nasz kanał opanowali najmłodsi

Zachęcamy wszystkich, którym sport i rozwój naszych najmłodszych Traktorków nie jest obojętny do przekazania 1% podatku na rzecz naszej Akademii KS Ursus Warszawa.

Jest to nieoceniona pomoc dla młodych adeptów piłki nożnej rozwijających swój talent w Akademii Ursusa. Zebrane pieniądze przekazywane będą na cele statutowe oraz szkoleniowe. Zachęcamy wszystkich do przekazania 1% właśnie naszej Akademii: rodziców trenujących tu dzieci, ale również wszystkich sympatyków i przyjaciół.

Wypełnienie dodatkowej rubryki to dla nas niewiele pracy, a dla najmłodszych może okazać się bezcenne.

KTO MOŻE PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ?

• wszystkie osoby fizyczne – zarówno zatrudnione na umowie o pracę jak i umowach cywilnoprawnych, jak i te prowadzące działalność gospodarczą,
  • emeryci i renciści, którzy od organu rentowego otrzymali PIT-40A lub PIT-11A

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ?

To bardzo proste. Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38, 39), należy np. w PIT 37 wpisać:

• w pozycji 137 (numer KRS) 0000009458,
  • w pozycji 138 (wnioskowana kwota): 1% wyliczonego podatku (1% kwoty z pozycji 126),
  • w pozycji 139 (cel szczegółowy 1%): Akademia Ursus