Rywalizacja, rywalizacją. Ale i tak chłopaki są...

• autor: ursus2004futbolowo, 2015-11-22 17:24
Rywalizacja, rywalizacją. Ale i tak chłopaki są przyjaciółmi.

Turniej roczników 2003 i 2004

W dniu 21.11 KS Ursus zorganizował wewnętrzny turniej dla roczników 2003 i 2004 naszego klubu. Do rywalizacji przystąpiło aż 11 ekip, co łącznie dało liczbę ponad 100 zawodników. Poważna grę połączoną z zabawą obserwowała duża ilość kibiców. Zespoły nosiły różne nazwy, np CoCo Jumbo czy Łombo Kombo czy też Łowik Traktors Team .
Turniej przyniósł dużo gry zabawy i radości dla dzieci i rodziców. Imprezę wsparł drożdżówkami nasz sponsor Galeria Wypieków mieszcząca się na ul. Dzieci Warszawy 27 oraz pizzą restauracja Piemonte z ul. Gierdziejewskiego. Dziękujemy pięknie i czekamy na kolejne tak miłe turnieje. Rywalizację wygrał zespół FC Bayern pokonując zespół FC Victoria 2-1 ( obie drużyny z rocznika 2003 A). Trzecie miejsce wywalczyło Łombo Kombo pokonując 1-0 Coco Jumbo (oba zespoły z 2004A). Gratulujemy wszystkim zawodnikom i uczestnikom oraz czekamy na kolejne tak miłe turnieje.