Wyrabiamy karty licencyjne !

• autor: ursus2004futbolowo, 2015-10-28 21:59
W związku obowiązkiem wyrobienia indywidualnych kart LICENCJA ZAWODNIKA w najbliższy wtorek (03.11.2015) w trakcie pierwszej części treningu będziemy robić chłopcom indywidualne zdjęcia.

Dlatego też proszę o obecność wszystkich zawodników, bez wyjątku, punktualne przybycie na trening oraz ubranie chłopaków z tej okazji w niebieską koszulkę meczową oraz nasz niebiesko-czarny dres.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, ze rozpoczyna produkcję LICENCJI ZAWODNIKÓW w postaci plastikowych kart chipowych.
Zgodnie z zaleceniem PZPN, na podstawie Uchwały Zarządu Mazowieckiego ZPN z dnia 22 września 2015 r. indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA będą obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność : 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2015/16 kart te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym podczas przedmeczowej weryfikacji zawodników, co ułatwi, a zarazem przyspieszy ten proces.
Jednorazowy koszt LICENCJI ZAWODNIKA wynosi 2,50 zł/szt., płatne przy odbiorze karty. Istnieje możliwość wyrobienia duplikatu w przypadku zagubienia lub zniszczenia karty ( 5,00 zł/szt.)
Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji w terminie do 15 listopada 2015 r. iza pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom wg załączonej instrukcji. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć wymiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ew. część jego ramion. Istnieje możliwość korzystania z portalu, dostosowującego zdjęcia zawodników do wymagań Systemu Extranet PZPN :