Aktualności

Mini Mistrzostwa Warszawy Mini League Warsaw 2015.

• autor: ursus2004futbolowo, 2015-05-17 15:05

Półfinały

Do półfinałów awansuje 16 drużyn - z każdej grupy eliminacyjnej 2 najlepsze drużyny. Pólfinały: 26 maja 2015 r. godz: 11.00–17.00 boisko na Placu Zamkowym (mecze 2 x 12 min.)

• godz. 11.00 MKS Unia Warszawa - UKS Orlik Mokotów (Z1)

• godz. 11.30 KS Armado - UKS 141 Warszawa (Z2)

• godz. 12.00 WRKS Olimpia Warszawa - Szkoła Futbolu Wilanów (Z3)

• godz. 12.30 KS Przyszłość Włochy - KS „SEMP” Warszawa (Z4)

• godz. 13.00 czas dla sponsorów UEFA

• godz. 14.00 PSS Targówek - SP Polonez Warszawa (Z5)

• godz. 14.30 AP AGAPE Białołęka - UKS Varsovia Warszawa (Z6)

• godz. 15.00 Szkoła Technik Futbolu Champion – KS Sokół Warszawa (Z7)

• godz. 15.30 KS Ursus 2004 - MKS „Polonia” Warszawa (Z8)

10. godz. 16.00 czas dla sponsorów UEFA

Finały

Do finałów awansuje 8 drużyn - zwycięzcy meczów półfinałowych. Finał: 27 maja 2015 r. godz: 11.00–19.30 boisko na Placu Zamkowym (mecze 2 x 17 min.)

1. godz. 11.00 Z1 - Z8 (W1)

2. godz. 11.40 Z2 - Z7 (W2)

3. godz. 12.20 Z3 - Z6 (W3)

4. godz. 13.00 Z4 - Z5 (W4)

Zwycięzcy tych spotkań rozegrają 2 mecze.

1. godz. 13.40 W1 W3

2. godz. 14.20 W2 W4

Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w finale o 1 miejsce, a drużyny przegrane zagrają o 3 miejsce.

1. godz. 15:00 czas dla sponsorów UEFA
2. godz. 16:00 mecz o 3 miejsce
3. godz. 16:40 mecz o 1 miejsce
4. godz. 17:30 - uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i nagród.

REGULAMIN

1. Popularyzacja aktywnego spędzania czasu wśród mieszkańców Warszawy. 2. Promocja wydarzenia UEFA Europa League Final 2015.
3.
Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.

II. Organizator: Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”.

01-926 Warszawa, ul. Pabla Nerudy 1, tel. 22 834 76 98, e-mail: tkkfchomiczowka@o2.pl www.tkkfchomiczowka

IV. Zasady uczestnictwa.

1. W turnieju uczestniczą 32 drużyny chłopców z rocznika 2004/2005, trenujących piłkę nożną w warszawskich klubach i stowarzyszeniach.

2. Drużyna liczy 12 zawodników. W eliminacjach w grze bierze udział 7 zawodników
(6 graczy w polu + bramkarz), w półfinałach i finale 5 zawodników (4 w polu + bramkarz).

Pozostali są zawodnikami rezerwowymi.
3. Zgłoszenia do turnieju w TKKF „Chomiczówka”
e-mail: tkkfchomiczowka@o2.pl

do dn. 10.04.2015 r. na kartach zgłoszeniowych zamieszczonych na stronie internetowej

4. Każda drużyna musi posiadać pełnoletniego opiekuna, jednakowe stroje, a zawodnicy

aktualne legitymacje szkolne

V. Przepisy gry:

- mecze w eliminacjach rozgrywane są 2 x 10 minut, w półfinałach 2 x 12 min. i finale 2 x 17 min.

- w grupach drużyny grają systemem „każdy z każdym”
ilość zmian dowolna, a zmiany lotne jak w hokeju z wyjątkiem bramkarza.- zmiana

bramkarza może nastąpić w przerwie w grze i musi być zgłoszona do sędziego meczu, - bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą w obrębie własnej połowy
- bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu bramkowym
- obuwie: typu „adidas”, „halówki” lub korki lane.

- gra niedozwolona i niesportowe zachowanie - karane wykluczeniami: żółta kartka - 2 minuty, czerwona kartka 5 minut i wykluczenie z meczu (po odbyciu kary na boisko wchodzi inny zawodnik)

VI. Punktacja:

1. Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów.

2. O kolejności miejsc decyduje liczba zdobytych punktów.

3. Przy równej liczbie punktów decyduje kolejno:

- wynik bezpośredniego spotkania
    - lepsza różnica bramek
    - większa liczba zdobytych bramek
    - rzuty karne -
    po meczu remisowym (który musi wyłonić zwycięzcę).

Gdy po regulaminowym czasie gry nie padnie rozstrzygnięcie, wykonuje się serię rzutów karnych po 3, na przemian dla każdej drużyny. Jeżeli po rozegraniu serii rzutów karnych żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi bramkowej, wówczas przeprowadza się serię następnych rzutów karnych z tym, że odbywają się one na przemian do momentu zdobycia przewagi po danej rundzie rzutów karnych.

VII. Sposób przeprowadzenia rozgrywek.

1. 32 zespoły w drodze losowania podzielone zostanie na 8 grup eliminacyjnych (A - H). 2. Do półfinałów awansuje 16 drużyn - z każdej grupy eliminacyjnej 2 najlepsze drużyny,

które rozegrają po jednym meczu półfinałowym.
3. Do finałów awansuje 8 drużyn - zwycięzcy meczów półfinałowych.
4. W finale 8 zespołów w drodze losowania rozegra 4 mecze. Zwycięzcy tych spotkań

rozegrają 2 mecze. Z kolei zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w finale o1 miejsce, a drużyny przegrane zagrają o 3 miejsce.

VIII. Nagrody.

1. Każdy zawodnik uczestniczący w eliminacjach otrzyma nagrodę rzeczową.

2. Drużyny uczestniczące w półfinałach i finale otrzymają komplety strojów sportowych.

3. Każdy zawodnik uczestniczący w finale za zajęcie 1 - 3 miejsca otrzyma pamiątkowy