ŁKS na S3.

• autor: ursus2004futbolowo, 2014-11-13 12:20

Bilety na mecz z ŁKS-em Łódź

Bilety na mecz KS Ursus - ŁKS Łódź będą sprzedawane w dniach: 12.11.2014r. w biurze klubu w godz. 18.00-19.30,  14.11.2014r. w biurze klubu w godzinach 15.30- 18.30 oraz w dniu meczu w godzinach 10.00-11.00. Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona w trakcie meczu. Osoby chcące zakupić bilet muszą posiadać dokument tożsamości. Również przy wejściu na mecz wraz z ważnym biletem mają obowiązek na prośbę organizatora okazać dokument ze zdjęciem. Bilety w wolnej sprzedaży będą mogli nabyć kibice zameldowani na terenie Warszawy.

Zasady wejścia na mecz z ŁKS-em.

Zarząd Klubu Sportowego ,,Ursus" Warszawa uprzejmie informuje, że zgodnie z Regulaminem Imprezy Sportowej Meczu Piłki Nożnej, obowiązującym od dnia 18.10.2014r. :
  Do wejścia i przebywania na terenie stadionu uprawniają dokumenty wystawione przez Organizatora, tj.:
a. bilet jednokrotnego wstępu na imprezę b. zaproszenie lub inny dokument, z którego treści wynika uprawnienie osoby do wejścia i przebywania na terenie imprezy.
  Do darmowego wejścia i przebywania na terenie stadionu podczas meczów ligowych w sezonie 2014/15 uprawnieni są:
- dzieci i młodzież urodzona 1 stycznia 1999 i młodsi (za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek),
- kobiety,
- emeryci i renciści (za okazaniem stosownego dokumentu),
- posiadacze karty sympatyka Klubu Sportowego Ursus,
- członkowie klubu, zawodnicy i trenerzy na podstawie list przekazanych do biura Klubu na początku sezonu  Po zakończeniu sprzedaży biletów obiekt zostaje zamknięty.
 Osoby, które opuszczą stadion (teren OSiR Ursus) w trakcie meczu bądź w czasie przerwy nie zostaną ponownie wpuszczone na stadion.W trakcie spotkań o Mistrzostwo III ligi wyjście i wejście dla Kibiców jest jedynie od ul.Sosnkowskiego.
Regulamin dostępny na stronie internetowej KS Ursus