Trzy punkty przy S3. Ursus liderem !

• autor: ursus2004futbolowo, 2014-09-27 13:51

Klub Sportowy Ursus Warszawa bez większych problemów pokonał Varsovię II W-wa 8:3 (3:0), stawiając kolejny krok na drodze do wygrania grupy X, rozgrywek ligowych Orliki "U-11". Bramki dla drużyny Daniela Bagińskiego zdobyli: Aleksander Smoliński (trzy), Jakub Gromada, Igor Jagiełło, Krzysztof Komorowski (dwie). W kolejnej rundzie, rewanżowej "Traktorki" ponownie zmierzą się z Polonią Warszawa.

Szczegóły w rozwinięciu ...

I kwarta (2:0)

• 4. min. po indywidualnej akcji bramkę zdobył kapitan drużyny Aleksander Jerzy Smoliński,
  • 10. min. po rozpoczęciu gry przez obrońców i krosowym podaniu do napastników ponownie piłkę przejął „Olo” zdobywając drugą bramkę,

II kwarta (1:0)

• 6. min. bramka Jakub Gromada, po przepięknym strzale z dystansu,

III kwarta (3:0)

• 2. min. bramka Aleksander Smoliński, asysta Bartłomiej Skowroński, piękne, długie podanie wzdłuż linii bocznej boiska,
  • 10. min. bramka dla Ursusa (gol samobójczy Varsovi)
  • 12. Min. bramka Igor Jagiełło, asysta Michał Harciński, koronkowa akcja w polu karnym,

IV kwarta (2:3)

• 1. min. bramka Krzysztof Komorowski, strzał w samo okienko, asysta Mateusz Marter,
  • 2. min. bramka Krzysztof Komorowski, asysta Mateusz Marter, perfekcyjnie rozegrany stały fragment gry – rzut rożny,
  • 12. min. bramka dla Varsovi
  • 14. min. bramka dla Varsovi

KS Ursus: Piotr Skowroński – br., Krzysztof Komorowski, Mateusz Marter, Filip Skóra, Paweł Chocyk, Maksymilian Cabajewski, Aleksander Smoliński – kpt.

Rezerwowi: Paweł Harciński – br., Jakub Gromada, Kacper Rusztecki, Bartłomiej Skowroński, Mateusz Dobosz, Jakub Sudoł, Michał Harciński, Igor Jagiełło.

Bramki: Aleksander Smoliński - 3, Jakub Gromada - 1, Igor Jagiełło - 1, Krzysztof Komorowski - 2.

Asysty: Bartłomiej Skowroński - 1, Michał Harciński - 1, Mateusz Marter – 2.

Trener: Daniel Bagiński,

Asystent: Kacper Lesiak.